środa, 10 kwietnia 2013

Zbieranie podpisów pod Referendum

Zbieranie podpisów w moim mieście (Kołobrzeg)  
pod Referendum "Ratujmy maluchy i starsze dzieci" trwa. 
Jak narazie udało nam się uzbierać ponad 100 podpisów, ale jestem pewna że będzie ich dużo więcej. 
Do 1 czerwca musi być minimum 500 tysięcy , dziś jest 222.139. Dajmy sobie prawo decyzji o wcześniejszej edukacji szkolnej naszych dzieci.
Przypominam więc wszystkim rodzicom miejsca , w których mogą dać swój głos poparcia:
 • BARBAB studio - ul.Zapleczna 5a-d/7 Kołobrzeg
 • Studio ArtFryz - ul. Zapleczna 9b/9 Kołobrzeg
 • Biuro podatkowe "HAL-AND" - ul. Strzelecka 1 Kołobrzeg

Razem z Marcinem Dorociński, Joanną Brodzik i innymi rodzicami 
prosimy: "Pani Minister, dajmy już spokój z tą reformą"Jestem koordynatorem lokalnym w naszym mieście, więc jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości proszę o kontakt: kornelia_kubinska@wp.pl . 

6 komentarzy:

 1. Kurczę, jak będziemy w Kołobrzegu, a wybieramy się na basen na dniach to postaram się zajść i oddać swój głos, powiedz mi tylko czy muszę być mieszkanką Kołobrzegu czy nie koniecznie ;) Czytałam kilka twoich notek i co do sadzania na nocnik małej mamy identycznie, nawet chyba są w tym samym wieku łącznie z miesiącami heheh Pozdrawiam Was! I na pewno będę zaglądać ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Luiza nie musisz być mieszkanką Kołobrzegu :) do oddania podpisu potrzebny jest tylko numer pesel no i oczywiście trzeba mieć skończone 18 lat :)
   my również Was pozdrawiamy i zapraszamy :)

   Usuń
  2. Można nawet samemu wydrukować formularz i pozbierać podpisy wśród znajomych. A zbiórka podpisów jest ogólnopolska, więc zachęcam do rozpowszechniania dalej :).
   pozdrawiam :)

   Usuń
  3. Dokładnie wystarczy, że każdy z nas wydrukuje formularz i zachęci do podpisów swoją rodzie, znajomych. Razem uda nam sie zebrać 500 tysięcy!!!

   Usuń
 2. Zaczęłam zbierać w Opolu, bo mam córkę z 2008 r i bardzo nie chcę, żeby poszła do szkoły jako 6 latka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja Wiki jest z 2007r. i na szczęscia mam jeszcze wybór, ale młodsza Oli, która ma rok i 5 miesięcy będzie musiała iść do szkoły jako 6 latka, chyba że nasza Pani Minister da sobie spokój z tą reformą :)

   Usuń