sobota, 13 lipca 2013

Sny koloroweSenne marzenia naszych dzieci to przede wszystkim to co w ciągu emocjonującego dnia je spotkały :) 
Zatem moje Ladie's z pewnością sny kolorowe mają, bo wrażeń na co dzień im nie brakuje. 

Choć bywa i tak, że przez sen czasem zapłaczą (być może cos złego im się przyśniło), ale i śmieją i mówią , co nie ukrywam zabawnie wygląda i uśmiech wzbudza na twarzy mojej. Jedną z wielu podstaw dobrego snu jest też to na czym lub z czym śpimy, i tak o to kiedy moje Ladie's zostały szczęśliwymi posiadaczkami poduszek od Milimili szybciej i chętniej zasypiają. Ściskają je mocno w swoje objęcia i tak w nie wtule słodką śnią do rana samego, a kiedy wstaną pod pache je zabierają i dzień cały z nimi spędzają. Wylegują się z nimi na łóżku podczas senasu bajkowego i bitwy na poduszki urządzają lubiane chyba przez wszystkie dzieci :)
A gdy by tak móc wiedzieć o czym śnią nasze pociechy kochane? śmiem twierdzić, że było by  ciekawie!Poduszki Milimili są bardzo mięciutkie, idealne do przytulania, zabawy, zabrać je można ze sobą wszędzie. Wzorów, kolorów jest tyle ile dusza zapragnie :)

sklep z poduchami i nie tylko : MILIMILI
można również Milimili znaleść na fb : Milimili

4 komentarze:

 1. chyba nie ma nikogo kto by nie wzdychnoł na widok śpiących dzieciaczków :)
  ten spokój, ta niewinność :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Te produkty są bardzo podobne do HugMe. Nawet nie wiem, czy niektóre identyczne. Dobrze widzę? :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. identyczne na pewno nie, bo każda z tych firm mimo wszystko jest ta jedyną wyjątkową . Materiały dostępne w sklepach może kupić każdy, dlatego zdarza się że coś wygląda podobnie. pozdrawiam

   Usuń