środa, 16 lipca 2014

We love Gdynia vol 1
Wakacje trwają pełną parą, pogoda dopisuje jak tylko może, a na jej psikusy oko przymykamy ;)
Z racji sezonu i prawie codziennej pracy PT, razem z Ladies postanowiłyśmy zmienić swoje kołobrzeskie morze na gdyńskie, które to od pierwszego wejrzenia nas w sobie rozkochało.

 Podróż z Kołobrzegu pociągiem do Gdyni razem z Oli i Wiki nawet nie wiem kiedy nam zleciała, choć obaw miała na początku wiele bo pierwsza to była nasza samotna podróż pociągiem 2+1. Teraz wiem, że dla chcącego nie ma nic trudnego, a nasze polskie koleje nie takie złe wcale :)

Gdynia jest cudna, na każdym kroku spotykamy atrakcje dla dzieci, odkrywamy nowe nieznane nam dotąd miejsca, plażujemy, chodzimy na wieczorne spacery i pozostajemy w jak najlepszych humorach, bo przecież jest lato ! :)

Dzięki gościnności mojej kochanej Siostry, która to serce by nam oddała możemy urlopować się do woli i wspólnie spędzić czas, którego ostatnio bardzo nam brakowało.
Udało nam się rzecz jasna wygrzać swoje ciałka również w Sopocie, a podróż do niego pociągiem SKM był wielką frajdą dla Ladies.
Będąc w Gdyni nie śmiałyśmy nawet pominąć Centrum Nauki i EXPERYMENT, w którym to Ladies dosłownie "przepadły". Świetna zabawy to coś co w zupełności opisze to co tam udało nam się przeżyć. Razem mogłyśmy na własne oczy zobaczyć te wszystkie cudowności, od ciała człowieka, po grę światła, zwierzęta... POLECAM każdemu niezależnie od wieku, bo wspomnień zostaje wiele i ogromna radość w sercu !

Aktualnie leniuchujemy i korzystamy z pogody, na nudę nie narzekamy, bo Gdynia pełna jest miejsc ciekawych :)6 komentarzy:

 1. widać, że wiele atrakcji w tej Gdyni! :) naprawdę urozmaicony czas. A dziewczynki w tych samych ciuszkach wyglądają przeuroczo!!

  OdpowiedzUsuń
 2. pięknie!
  a najważniejsze, że 'wakacje' udane :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nic dziwnego że kochacie bo ja też bym przepadła, już wiem gdzie jedziemy za rok !!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale się świetnie bawiliście - czyli nie ważne gdzie ważne z kim :-) pozdrawiam :-) piękne dziewczyny

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba się będzie wybrać do Centrum nauki :))
  Zdjęcia MEGA!! Sama chciałabym tam być :D

  OdpowiedzUsuń